تحویل تمام خودروهای معوق سال 97 تا انتها ماه آینده

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت: سایپا تمام خودروهای معوق سال گذشته و تعهدات مرتبط با سال 97 را تا انتها مهرماه به مشتریان تحویل خواهد داد.

تحویل تمام خودروهای معوق سال 97 تا انتها ماه آینده

به گزارش سایپا، مجید باقری اضافه کرد: با توجه به تکمیل و تجاری سازی تعداد زیادی از خودروهای دارای کسری قطعات و همچنین اجرای موفقیت آمیز طرح عبور مستقیم و فراوری تمام محصولات سایپا به صورت کامل، تا خاتمه مهرماه همه تعهدات مربوط به سال 97، تحویل داده خواهد شد.

وی گفت: خودروهای پرتیراژ قابل عرضه سایپا مشمول این طرح خواهند بود و ثبت نام کنندگان محصولات خانواده رنو، برلیانس و آریو که به دلیل بدعهدی و ترک ایران از سوی شرکای خارجی از خودروهای غیرقابل فراوری هستند در صورت مشارکت در طرح تبدیل، خودروهای تبدیلی خود را تحویل می گیرند.

به گفته باقری در چندماه گذشته، بخشی از محصولات خانواده پراید و تیبا به دلیل کمبود تعدادی از قطعات پیشرفته، به صورت ناقص فراوری می شد که این روند با کوشش مدیریت ارشد سایپا در حال حاضر به روال عادی بازگشته و موجب تسریع در تحویل خودروها شده است.

وی ادامه داد: سایپا به دلیل جایگزینی هر یک از محصولات برند مشترک با دو یا سه محصول قابل عرضه خود، با افزایش تعهدات در مورد تعداد خودروهای تحویلی روبرو شد که این امر، زمینه طولانی شدن روند تحویل محصولات را ایجاد کرد.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش گفت: در حال حاضر به طور همزمان، پاسخ گویی به پیش فروش های مربوط به سال 97، فروش فوری و فروش اعتباری سال 98 و همچنین اجرای طرح های جایگزینی خودروهای خارجی را در دستور کار داریم که مشمول حجمِ زیادی از محصولات قابل عرضه در رده های مختلف است.

باقری اضافه کرد: پس از خاتمه تحویل خودروهای معوقه سال 97، پاسخ گویی به تمام تعهدات امسال را نیز به سرعت شروع خواهیم کرد تا هم میزان تقاضای موجود را به تعادل برسانیم و هم زمینه تنظیم بازار را فراهم کنیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 270

به "تحویل تمام خودروهای معوق سال 97 تا انتها ماه آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل تمام خودروهای معوق سال 97 تا انتها ماه آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید