خودرو

ارسال خودروهای زرهی روسیه به شرق حلب

ارتش روسیه تجهیزاتی نظامی شامل خودروهای زرهی را به دو منطقه منبج و عین العرب در شرق استان حلب سوریه فرستاد.

6 خرداد 1399

توضحاتی درباره ترمینال های مسافربری ، پایانه های مسدود شده و وام به رانندگان

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: قرار نیست هیچ یک از پایانه های مسافری تعطیل شود بلکه صرفا سفرها محدود می شود.

1 خرداد 1399

زباله ها در راه چاره جدید محققان به گرافین با ارزش تبدیل می شوند

محققان آزمایشگاه شیمی دانشگاه رایس آمریکا با یاری یک دانشمند ایرانی در ابداع جدید خود با روندی بسیار سریع و ارزان زباله ها را به تکه های باارزش گرافین تبدیل می نمایند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران دستور استاندار خوزستان برای جلوگیری از ورود مسافران به خوزستان

اهواز- خبرنگاران- استاندار خوزستان در پی شیوع گسترده تر ویروس کرونا در استان به پلیس راه و فرماندار اندیمشک دستور داد تا از ورود مسافران به خوزستان جلوگیری گردد.

13 اردیبهشت 1399

همه چیز درباره کبک، شهر فرانسوی کانادا

کبک شهری که در بدو ورود به آن شما را یاد کشور فرانسه می اندازد! عمده دلیل شباهت این شهر کانادایی به کشور فرانسه، وجود خیابان های سنگفرش شده و ساختمان های قدیمی است که هر کدام به تنهایی برای گردشگران یادآورد خیابان شانزلیزه پاریس هستند. اما تمام ماجرا...

12 اردیبهشت 1399

اتکا به زیست بوم نوآوری راه شکست کرونا است

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: تنها با اتکا به توانمندی جوانان می توانیم به گذر از شرایط سخت مالی، اعمال تحریم ها و همه گیری کرونا امیدوار باشیم.

7 اردیبهشت 1399

کرونا علیه جهان گردی

برنامه پیمایش گردشگر هرمزگانی با شتر به دور دنیا از شهر سیریک در خردادماه 98 آغاز شد، بر اساس برنامه ریزی قرار بود این سفر دو سال و نیم زمان ببرد، حالا متوجه شدیم که این گردشگر هرمزگانی به دلیل شیوع بیماری کرونا و مسائل دیگر سفر خود را متوقف کرده است.

6 اردیبهشت 1399

محور چالوس فردا یک طرفه می شود، احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی شمال

رئیس پلس راه مازندران گفت:برای تسهیل در تردد خودرو ها، محور چالوس از عصر فردا جمعه 18 بهمن یک طرفه می شود.

5 فروردین 1399

انفجار در مرکز رم

منابع خبری از وقوع انفجار در نزدیکی یک اداره پست در مرکز شهر رم پایتخت ایتالیا خبر می دهند.

5 فروردین 1399

نرخ بیکاری در البرز از 16 درصد به 13 درصد رسیده است

خبرنگاران/البرز معاون هماهنگی امور مالی استاندار البرز گفت: سال جاری 30 هزار اشتغال در استان ایجاد شده که 17هزار نفر از آنها جایگزین افراد بازنشسته بوده اند و 13 هزار نفر هم شاغل جدید محسوب شده و سال جاری مشمول بیمه اجباری شده اند.

26 اسفند 1398

20 میلیون یمنی با مرگ دست وپنچه نرم می کنند، مزدوران هادی در اشغال مناطقی از صعده شکست خوردند

رئیس یونیسف از دبیرکل سازمان ملل خواست آتش بس و لغو محاصره در یمن تنها برای یک ماه برقرار شود تا این کشور از بزرگترین فاجعه انسانی قرن نجات یابد.

24 اسفند 1398

لغزندگی زمین موجب آسیب دیدگی 4 همدانی شد

خبرنگاران/همدان مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان همدان گفت: در بازه زمانی دوم تا پنجم بهمن ماه چهار نفر در سطح استان همدان دچار آسیب دیدگی ناشی از لیزخوردگی شدند.

23 اسفند 1398

ماجرای دبیاسی و تیم ملی؛ مربی کم افتخار اما پُرخبر، گزینه نافرجام تمام نیمکت های خالی فوتبال ایران

نام جانی دبیاسی در حالی از سوی رسانه ها به عنوان گزینه راهنمایی تیم ملی فوتبال ایران مطرح می گردد که او پیش از این گزینه تمام نیمکت های خالی فوتبال ایران بوده است.

21 اسفند 1398

تهرانی ها در 9 ماه اول سال جاری تنها 25 روز هوای پاک تنفس کردند

کارشناس بهداشت هوای معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بر اساس گزارش سازمان کنترل کیفیت هوا و محیط زیست، سال جاری و تا انتها آذرماه، در شهر تهران فقط 25 روز هوای پاک تنفس کردیم.

17 اسفند 1398

مورداعتمادترین برندهای خوردو در سال 2020

به تازگی فهرستی از مورد اعتمادترین برندهای خودرو در سال 2020 میلادی منتشر شده است که نشان دهنده سلطه و موفقیت خودروسازان آسیایی در جلب نظر و رضایت مشتریان است.

15 اسفند 1398

نصیرزاده: سخت است بپذیریم که شیخ سلمان، تحت نفوذ هیئت حاکمیت بحرین نیست، AFC به تماشاگران ایرانی می بالد

هوشنگ نصیرزاده، مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت باور اینکه رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت نفوذ هیئت حاکمیت کشورش نیست، سخت است.

15 اسفند 1398

مسکنی که صاحب ندارد

خبرنگاران/زنجان افزایش قیمت زمین و مسکن به یکی از دغدغه های جوانان در هیدج تبدیل شده است؛ قیمت هایی که در سایه غفلت مسئولان به دست دلالان معین می گردد.

14 اسفند 1398

رونق بازار استارتاپ های حوزه سلامت روان

حث بیماری های روانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و فناوری شکاف های موجود در خدمت رسانی را کاهش می دهد. استارتاپ های تکنولوژی سلامتی بخش های مختلفی را بهبود بخشیده است. در این گزارش 10 استارتاپ تاثیرگذار اروپایی در سلامت روان را معرفی می کنیم.

14 اسفند 1398

10 تفریح جالب و هیجان انگیز در دبی

دوست دارید به مقصدی سفری کنید که هر لحظه تجربه ای جدید در انتظار شماست؟ می خواهید فقط برای چند روز در جایی زندگی کنید که همه چیز لوکس و بی عیب و نقص است؟ عاشق هیجان و کارهای شگفت انگیز هستید؟ لازم نیست خیلی دور بروید، این سرزمین افسانه ای تنها 2 ساعت با...

10 اسفند 1398
تعداد: (65)