تمامی معابر اصلی و بزرگراهی تهران باز است؛ یخ زدگی هم نداریم ، معابر فرعی طبق گزارش های 137 بازگشایی شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در تشریح آخرین اقدامات شهرداری تهران درپی بارش برف، گفت: مشکل خاصی در سطح شهر مشاهده نمی گردد و تمامی معابر اصلی و بزرگراهی باز است.

تمامی معابر اصلی و بزرگراهی تهران باز است؛ یخ زدگی هم نداریم ، معابر فرعی طبق گزارش های 137 بازگشایی شد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا جعفری درباره آخرین شرایط معابر برفی مرکز و اقدامات شهرداری تهران، اظهار کرد: از شب گذشته با انتها بارش، برف روبی و یخ زدایی در معابر انجام شد و مواردی هم پلیس گزارش داده بود که اقدامات لازم برای بازگشایی ها انجام شد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر مشکل خاصی در سطح شهر وجود ندارد و تمامی محورهای اصلی و بزرگراهی باز است و در محورهای فرعی نیز هرجا پیغام 137 وجود داشت بر اساس آن رسیدگی انجام و محور بازگشایی شد.

جعفری تاکید نمود: در بازدیدهای میدانی از سطح شهر خوشبختانه یخ زدگی نداشتیم و یا موارد بسیار کمی یخ زدگی بود که مرتفع شد و عملیات شن پاشی صورت گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1401 بروزرسانی: 24 بهمن 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 2103

به "تمامی معابر اصلی و بزرگراهی تهران باز است؛ یخ زدگی هم نداریم ، معابر فرعی طبق گزارش های 137 بازگشایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمامی معابر اصلی و بزرگراهی تهران باز است؛ یخ زدگی هم نداریم ، معابر فرعی طبق گزارش های 137 بازگشایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید