راموس: اگر کاناوارو توانسته توپ طلا را ببرد، فن دایک هم می تواند آن را ببرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، کاپیتان رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا برای همتای هلندی اش در لیورپول شانس زیادی جهت کسب مهمترین جوایز انفرادی دنیای فوتبال قائل است.

راموس: اگر کاناوارو توانسته توپ طلا را ببرد، فن دایک هم می تواند آن را ببرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، سرخیو راموس معتقد است که سال جاری این فیرجیل فن دایک خواهد بود که بالاتر از کریستیانو رونالدو و لیونل مسی پیروز به کسب توپ طلا خواهد شد و بعد از فابیو کاناوارو، مدافع سابق تیم ملی ایتالیا اولین مدافعی خواهد بود که این جایزه را کسب می نماید.

راموس در این باره به نشریه آ س اسپانیا گفت: من نمی دانم که آیا سال جاری توپ طلا به فن دایک خواهد رسید یا نه، اما اگر کاناوارو توانسته این جایزه را ببرد، چه دلیلی دارد که فن دایک نتواند؟ شما باید رؤیاهای تان را زنده نگه دارید تا پایان یک روز به حقیقت مبدل شوند. فن دایک سال گذشته، فصل فوق العاده ای داشت. ما هر سال داریم درباره کریستیانو رونالدو و لیونل مسی صحبت می کنیم، اما این احتمال که یک بازیکن دیگر هم بتواند جوایز فردی را کسب کند، اتفاق زیبایی است. اگر فن دایک بتواند توپ طلا را ببرد، من به او تبریک خواهم گفت. او واقعاً فصل خوبی را پشت سر گذاشت.

راموس 33 ساله در ادامه با این سؤال روبرو شد که آیا کریستیانو رونالدو، بهترین هم تیمی او در تمام دوران بازیگری اش در رئال مادرید بوده است یا خیر. او در این باره هم گفت: این سؤال بسیار سختی است. من با قهرمانان زیادی هم تیمی بوده ام، اما کریستیانو قطعاً یکی از بهترین های تاریخ رئال و فوتبال بوده است. البته من بازیکنانی مانند رونالدوی برزیلی، روبرتو کارلوس، زیدان، کاسیاس و رائول را فراموش نمی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 274

به "راموس: اگر کاناوارو توانسته توپ طلا را ببرد، فن دایک هم می تواند آن را ببرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راموس: اگر کاناوارو توانسته توپ طلا را ببرد، فن دایک هم می تواند آن را ببرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید