سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد، جن ساکی: از سه شنبه بایدن را ندیدم

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، سخنگوی کاخ سفید از ابتلای خود به کرونا خبر داده اما تاکید کرده است که از روز سه شنبه جو بایدن را ندیده و در آخرین ملاقات با وی فاصله اجتماعی را رعایت کرده است.

سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد، جن ساکی: از سه شنبه بایدن را ندیدم

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید با انتشار بیانیه ای از مثبت شدن تست کووید-19 خود خبر داده است.

وی در بیانیه خود آورده است، روز چهارشنبه من با هماهنگی تیم پزشکی و درمانی کاخ سفید و به خاطر مثبت شدن تست کرونای یکی از اعضای خانواده ام تصمیم گرفتم همراه رئیس جمهور به سفر خارجی نروم. از آن روز من در قرنطینه به سر می برم.

جن ساکی همچنین اعلام کرد، تست کرونای وی در روز چهارشنبه منفی بوده است. در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه نیز تستهای وی منفی بوده اما تست وی در روز یک شنبه مثب بوده و تاکید کرده است که از روز چهارشنبه هیچ گونه تماسی با جو بایدن و دیگر اعضای ارشد کارکنان کاخ سفید نداشته است.

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در حال حاضر برای شرکت در نشست گروه 20 در ایتالیا به سر می برد و پس از آن قرار است به اسکاتلند سفر کند. بایدن روز جمعه با پاپ نیز ملاقات کرده بود.

جن ساکی اضاف کرد، آخرین بار روز سه شنبه آقای بایدن را در محوطه ملاقات کرده است، فاصله اجتماعی آنها شش فوت بوده و هر دو نیز ماسک داشته اند.

سخنگوی کاخ سفید ضمن تمجید از واکسن گفته است که علائم ناچیزی دارد به گونه ای که قادر است کارهای اداری خود را از منزل انجام دهد و قرار است تا ده روز آینده در قرنطینه باشد و پس از تست منفی و با توصیه پزشکان به محل کارش بازخواهد گشت.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 24 آذر 1400 بروزرسانی: 24 آذر 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1782

به "سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد، جن ساکی: از سه شنبه بایدن را ندیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخنگوی کاخ سفید به کرونا مبتلا شد، جن ساکی: از سه شنبه بایدن را ندیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید