سلب حق انتصاب بازیکن از سرمربی تیم ملی تنیس روی میز

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، برگزاری مسابقات انتخابی ملاک اصلی برای معین ترکیب تیم ملی تنیس روی میز در رویدادهای مختلف آسیایی و جهانی است. البته به طور معمول این ترکیب با حضور یک بازیکن انتصابی کامل می گردد.

سلب حق انتصاب بازیکن از سرمربی تیم ملی تنیس روی میز

بازیکن انتصابی تیم ملی تنیس روی میز در دوره های مختلف بنا به پیشنهاد سرمربی تیم ملی و تایید فدراسیون معرفی می گردد. برای دوره جدید مسابقات قهرمانی آسیا اما این حق از سرمربی تیم ملی گرفته شده است.

در واقع قرار است تیم ملی تنیس روی میز با ترکیبی از بازیکنان منتخب در رقابت های انتخابی در این رقابت ها شرکت داشته باشد.

رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز طی روزهای گذشته برگزار گردید و طی آن نوشاد و نیما عالمیان همراه با امیرحسین هدایی و امین احمدیان به عنوان نفرات برتر، جواز حضور در ترکیب تیم ملی را به دست آوردند.

رقابت های قهرمانی آسیا شهریورماه به میزبانی اندونزی برگزار می گردد. بعد از این مسابقات، پینگ پنگ بازان باید آماده حضور در رقابت های گزینشی المپیک شوند که دی ماه در پرتغال برگزار می گردد.

بنا به پیشنهاد جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز و موافقت مسئولان فدراسیون، ترکیب منتخب برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا به انتخابی المپیک هم اعزام خواهد شد البته با دو شرط؛ اول اینکه سرمربی تیم ملی این اختیار را دارد که در صورت احتیاج فنی، یک ورزشکار جدید را جایگزین یکی از نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا نماید. دیگر اینکه سرمربی تیم ملی می بایست جهت استفاده از اختیارات، مراتب را با ذکر دلایل مکفی کتباً گزارش و موافقت ریاست فدراسیون را اخذ نماید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 166

به "سلب حق انتصاب بازیکن از سرمربی تیم ملی تنیس روی میز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلب حق انتصاب بازیکن از سرمربی تیم ملی تنیس روی میز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید