سند باشگاه پرسپولیس برای استفاده از کنعانی زادگان مقابل فولاد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ، باشگاه فولاد با ارسال نامه ای به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ از وی خواستار رسیدگی کمیته انضباطی در خصوص استفاده پرسپولیس از بازیکن غیرمجاز شده و مدعی است با توجه به اینکه محمد حسین کنعانی زادگان در چهار دیدار سرخ پوشان مقابل نساجی مازندران در هفته پنجم در دقیقه 40، استقلال تهران هفته ششم در دقیقه 76، فولاد خوزستان هفته یازدهم در دقیقه 62 و گل گهر سیرجان هفته بیست و پنجم در دقیقه 62، کارت زرد دریافت کرده حضورش در بازی شب گذشته فولاد و پرسپولیس غیرقانونی بوده است.

سند باشگاه پرسپولیس برای استفاده از کنعانی زادگان مقابل فولاد

علیرضا اشرف، مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره این موضوع گفت: حسین کنعانی زادگان به جز چهار بازی مذکور در نامه فولاد در دیدار پرسپولیس مقابل ذوب آهن از هفته ششم لیگ برتر هم کارت زرد دریافت کرد. وی پس از دریافت چهارمین کارت زرد خود مقابل فولاد در دور رفت از حضور در بازی رفت ما با آلومینیوم محروم شد.

وی اضافه کرد: کنعانی زادگان از زمان محرومیت قبلی اش فقط یک کارت زرد مقابل گل گهر دریافت کرده و به همین دلیل هیچ مسئله ای برای حضور در بازی شب گذشته نداشت.

در لیست نهایی بازی پرسپولیس و ذوب آهن هم که آن را مشاهده می کنید مشخص شد داور در دقیقه 48 مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن در دور رفت به کنعانی زادگان اخطار داده و بعد از دیدار پرسپولیس و فولاد در دور رفت به دلیل دریافت کارت زرد چهارم از بازی با آلومینیوم محروم شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1639

به "سند باشگاه پرسپولیس برای استفاده از کنعانی زادگان مقابل فولاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سند باشگاه پرسپولیس برای استفاده از کنعانی زادگان مقابل فولاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید