عدم تمایل سولسشایر به حفظ مارسیال، جدی تر شدن کوشش منچستریونایتد برای جذب دیبالا

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، اولگنار سولسشایر تمایلی به حفظ مهاجم فرانسوی خود ندارد، این در حالی است که منچستریونایتد در کوشش برای جذب پائولو دیبالا است.

عدم تمایل سولسشایر به حفظ مارسیال، جدی تر شدن کوشش منچستریونایتد برای جذب دیبالا

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، بر اساس گزارش رسانه های انگلیسی از جمله تایمز، رفتارهای اخیر آنتونی مارسیال در منچستریونایتد باعث شده تا کاسه صبر اولگنار سولسشایر لبریز گردد و میخواهد این مهاجم فرانسوی را در تابستان پیش رو در لیست فروش قرار دهد، این در حالی است که مارسیال 23 ساله در ماه ژانویه با امضای قراردادی پنج ساله خود را تا سال 2024 به منچستریونایتد متعهد کرد.

بر اساس گزارش تایمز فیلمی که از نحوه گرم کردن مارسیال پیش از آغاز بازی منچستریونایتد با چلسی منتشر شده، باعث عصبانیت سولسشایر شده است. این مهاجم فرانسوی پیش از بازی با چلسی که در نهایت به تساوی یک - یک در اولدترافورد انجامید، هنگام گرم کردن وقتی متوجه شد که در ترکیب اصلی شیاطین سرخ برای این بازی نیست، یک جا ثابت ایستاد و تنها توپ را زیر پای خود عقب و جلو کرد.

سولسشایر و مدیران منچستریونایتد بر این باورند که مارسیال تمام توان خود را در تمرینات و لحظات حساس بازی ها به کار نمی گیرد. این مهاجم 23 ساله این فصل در 26 بازی لیگ فزونی ضمن به ثمر رساندن 10 گل، دو پاس گل هم برای هم تیمی هایش ساخته است.

در سوی دیگر به نظر می رسد جذب پائولو دیبالا یکی از اولویت های اصلی منچستریونایتد در تابستان پیش رو باشد. روز یکشنبه بود که سایت کالچو مرکاتو گزارش داده بود منچستریونایتد وضعیت این مهاجم آرژانتینی را زیر نظر دارد و نشریه سان هم اطلاع داد بود، سران این باشگاه ایتالیایی در صورت دریافت پیشنهادی 100 میلیون یورویی با جدایی وی موافقیت خواهند کرد، اکنون رادیو مونت کارلو مدعی شده کوشش من یونایتد برای جذب دیبالا جدی تر شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 129

به "عدم تمایل سولسشایر به حفظ مارسیال، جدی تر شدن کوشش منچستریونایتد برای جذب دیبالا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عدم تمایل سولسشایر به حفظ مارسیال، جدی تر شدن کوشش منچستریونایتد برای جذب دیبالا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید