مجلس فرایند پیشرفت شبکه ملی اطلاعات را پیگیری می نماید

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، لطف الله سیاهکلی در تبادل نظر با خبرنگاران، اولویت کاری مدنظر کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی را پرداختن به بحث شبکه ملی اطلاعات مطرح کرد و گفت: با توجه به احتیاج کشور برای راه اندازی کامل این شبکه، فرایند پیشرفت این پروژه ملی پیگیری می گردد.

مجلس فرایند پیشرفت شبکه ملی اطلاعات را پیگیری می نماید

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه کمیسیون فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی وجود ندارد، موضوع پروژه های ارتباطات و فناوری اطلاعات در کمیته ICT ذیل کمیسیون صنایع و معادن دنبال می گردد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث پیشرفت های مربوط به زیرساخت های حوزه ICT از دیگر محورهای مورد توجه است، گفت: موضوع تسریع در فرایند راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، نحوه اجرای این پروژه، میزان پیشرفت و جبران عقب ماندگی های موجود از جمله موضوعاتی است که به آن پرداخته خواهد شد.

وی تاکید نمود: ما در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی هفته گذشته از وزیر ارتباطات برای حضور در این کمیسیون و پاسخ به سوالات نمایندگان دعوت کردیم که با توجه به اینکه حال جسمانی وزیر ارتباطات مساعد نبود این جلسه برگزار نشد.

وی اضافه کرد: احتمالاً هفته آینده و با توجه به بهبود حال وزیر ارتباطات، از وی دعوت می گردد تا با حضور در کمیسیون صنایع و معادن، در مورد آخرین شرایط شبکه ملی اطلاعات و سایر پروژه های در دست انجام، گزارش عملکرد داده و به سوالات نمایندگان مجلس در این کمیسیون، پاسخ دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1032

به "مجلس فرایند پیشرفت شبکه ملی اطلاعات را پیگیری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجلس فرایند پیشرفت شبکه ملی اطلاعات را پیگیری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید