مدافع بلغارستانی استقلال: وظیفه داریم به مجیدی کمک کنیم تا بهترین نتایج را کسب کند، خوشحالم دردربی ایران حضوردارم

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، هواداران استقلال او را خیلی دوست دارند او یک مربی جوان و باانگیزه است و ما به عنوان بازیکن وظیفه داریم به او کمک کنیم تا بهترین نتایج را کسب کند.

مدافع بلغارستانی استقلال: وظیفه داریم به مجیدی کمک کنیم تا بهترین نتایج را کسب کند، خوشحالم دردربی ایران حضوردارم

نیکولای برای اولین بار در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی حضور یافت.

به گزارش ایلنا،نیکولای بودوروف، مدافع بلغارستانی جدید استقلال است که با نظر سرمربی تیم به جمع آبی پوشان پیوسته است او قرار است در نیم فصل دوم به استقلال کمک کند. نیکولای برای اولین بار در دیدار مقابل نفت مسجد سلیمان در ورزشگاه آزادی حضور یافت و از جو آن صحبت کرد وی معتقد است جو بسیار وحتشتناکی در ورزشگاه آزادی وجود دارد که برای تیم های حریف بسیار سخت است در این فضا قرار بگیرند.

از حضورت در استقلال صحبت کن؟

خیلی خوشحالم که به تیم بزرگی چون استقلال پیوسته ام قبل از حضورم در این تیم در اینترنت سابقه این تیم را رصد کرده بودم و دیدم که چه تیم بزرگی است امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی را در این تیم داشته باشم.

در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان برای اولین بار در ورزشگاه آزادی حضور یافتی در این باره صحبت کن؟

جو بسیار وحشتناکی در ورزشگاه آزادی وجود داشت بخصوص برای تیم های حریف که باید در این جو به میدان بروند البته من معتقدم اگر سکوهای ورزشگاه آزادی پر شود شرایطش جذاب تر خواهد شد.

در خصوص دربی تهران چقدر اطلاعات داری؟

یک چیزهایی شنیده ام ولی زیاد در جریانش نیستم ولی خیلی خوشحالم که برای اولین بار می توانم روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی در قالب تیم استقلال حضور داشته باشم اگر مربی ام صلاح بداند در ترکیب تیم حضور داشته باشم. فقط امیدوارم هوای روز پنجشنبه مثل بازی مقابل نفت خیلی سرد نباشد چون واقعا هوای تهران بسیار سرد و زمستانی است.

شمایکی از بازیکنان مطرح در کشور خودت بلغارستان هستی چه شد که به استقلال پیوستی؟

استقلال یکی از تیم های برتر ایران و آسیا است و همانطور که گفتم از حضور در این تیم رضایت دارم خوشحالم که اینجا هستم امیدوارم که بتوانم عملکرد خوبی در این مدتی که در ایران حضور دارم داشته باشم.

چه شناختی از فرهاد مجیدی داری؟

می دانم که ایشان یکی از بازیکنان محبوب تاریخ استقلال است و هواداران استقلال او را خیلی دوست دارند او یک مربی جوان و باانگیزه است و ما به عنوان بازیکن وظیفه داریم به او کمک کنیم تا بهترین نتایج را کسب کند. در بازی مقابل نفت چیزی که برایم خیلی جالب بود حمایت هواداران از تیم بود آنها بسیار پرشور تیم را تشویق می کردند و با وجود اینکه هوا سرد بود تا آخرین دقیقه دست از تشویق برنداشتند.

رابطه ات با بازیکنان چطور است؟

آنها در این مدتی که من در ایران حضور دارم رابطه خوبی با من دارند و نیازهایی که دارم را برطرف می کنند آنطور که شنیده ام ایرانی ها بسیار مهمان نواز هستند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 709

به "مدافع بلغارستانی استقلال: وظیفه داریم به مجیدی کمک کنیم تا بهترین نتایج را کسب کند، خوشحالم دردربی ایران حضوردارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع بلغارستانی استقلال: وظیفه داریم به مجیدی کمک کنیم تا بهترین نتایج را کسب کند، خوشحالم دردربی ایران حضوردارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید