نیک نفس: بدشانس نبودیم السد را با 2 یا 3 گل می بردیم، کل تیم حول محور نکونام متحد است

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، هافبک تیم فولاد ایران اعتقاد دارد، اگر این تیم در مصاف با السد قطر بدشانسی نمی آورد با دو یا سه گل پیروز می شد.

نیک نفس: بدشانس نبودیم السد را با 2 یا 3 گل می بردیم، کل تیم حول محور نکونام متحد است

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، زبیر نیک نفس که در دو ملاقات گذشته فولاد جزو بازیکنان اصلی این تیم در ملاقات برابر العین امارات و السد قطر بود به سؤالاتی درباره آخرین شرایط سرخپوشان، ملاقات برابر السد و بازی فردای این تیم برابر الوحدات اردن صحبت کرد:

از بازی با السد قطر آغاز کنیم؛ ملاقاتی که عملکرد عالی فولاد در نهایت با برد همراه نشد.

بازی سختی بود. السد پرمهره ترین تیم فوتبال آسیاست. عجیب نیست که بگوییم السد گران ترین تیم قاره است، اما همه دیدند که ما مقابل این تیم چه نمایشی ارائه کردیم. اگر شانس با ما یار بود می توانستیم با دو یا سه گل این تیم را ببریم.

با برد برابر السد فقط دو دقیقه فاصله داشتید اما یک امتیاز هم نمی تواند نتیجه بدی باشد.

با نمایشی که ارائه کردیم یک امتیاز برای السد بد نبود. آنها مدعی اصلی قهرمانی در آسیا هستند، اما ما تمام فضاها را از حریف گرفتیم و با یک بازی منسجم نقاط قوت حریف را کنترل کردیم. اگر از فرصت هایی که به وجود می آوردیم به خوبی استفاده می کردیم سه امتیاز الان در حساب ما بود. در دقایق خاتمهی یک لحظه از دفاع غافل شدیم و همین باعث شد تا مجازات شویم و بازی برده را با تساوی عوض کنیم. فکر می کنم السدی ها باید از این تساوی شاد باشند. بودجه آنها چند برابر بودجه تیم ما بود و ما حتی نمی توانستیم از فرصت نقل وانتقالاتی استفاده کنیم. با این حال با بررسی و کار شبانه روزی که کادر فنی مان انجام داده بود زاویه تاریکی از این تیم برای ما وجود نداشت و همه چیز را درباره السد می دانستیم.

البته تساوی در دیگر بازی شرایط یکسانی را در این گروه بین هر چهار تیم به وجود آورده است.

به هر حال این بازی به خاتمه رسید. نتیجه باید طور دیگری رقم می خورد و ما به خاطر نمایشی که ارائه کردیم و فزونی مان از نتیجه راضی نیستیم. تا دقیقه خاتمهی جنگیدیم، با قلب مان بازی کردیم اما در نهایت قسمت نبود پیروز شویم. کوشش کردیم دستورات آقای نکونام را در تمام دقایق بازی اجرا کنیم تا طرفداران مان به تیم شان افتخار نمایند.

تو به عنوان عضو تیمی که در دو بازی اخیر چشم های آسیا را به خود خیره نموده است دلیل این نمایش های اخیر تیم تان را چه می دانی؟

اگر بخواهم در یک کلمه بگویم، اتحاد و انسجام تیمی. تیم ما بسیار منسجم و متحد است. در فولاد رفاقت حرف اول و آخر را می زند. کل تیم حول محور سرمربی تیم متحد هستند. این ویژگی اصلی فولاد است و اگر دنبال دلیل موفقیت های اخیر فولاد در این یکی دو فصل هستید، باید بگویم به جز مسائل فنی، همین اتحاد تیم را به این شرایط رسانده است.

اگر حرفی باقی مانده می شنویم.

از انرژی مثبت و دعای طرفداران و مردم ایران ممنونیم. چیزی که می توانیم به آنها قول بدهیم این است که برای شادی آنها از جان مایه می گذاریم. با توجه به قدرت رقبا و مشکلاتی که مثل بسته بودن پنجره نقل وانتقالات داشتیم تنها قولی که می توانیم بدهیم این است که مثل دو بازی قبل هر آنچه در توان داریم، ارائه کنیم. پنج ملاقات سخت دیگر پیش رو داریم. آقای نکونام می گوید باید طوری بازی کنیم که وقتی داور سوت خاتمه بازی را می زند، جدا از نتیجه ای که کسب می گردد سرمان را بالا بگیریم. اکنون تمام تمرکز و فکرمان روی ملاقات بعدی برابر الوحدات اردن است تا بتوانیم یک نمایش خوب و کامل را ارائه کنیم و برای موفقیت و سه امتیاز بجنگیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1573

به "نیک نفس: بدشانس نبودیم السد را با 2 یا 3 گل می بردیم، کل تیم حول محور نکونام متحد است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیک نفس: بدشانس نبودیم السد را با 2 یا 3 گل می بردیم، کل تیم حول محور نکونام متحد است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید