همه چیز از اردوی السد، از هشدار الشرق تا کری خوانی الهیدوس

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، روزنامه الشرق دوحه در مورد بازی تدافعی پرسپولیس در تهران به بازیکنان السد هشدار داده است.

همه چیز از اردوی السد، از هشدار الشرق تا کری خوانی الهیدوس

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر ، السد از همان روزی که بازی خانگی اش را به پرسپولیس باخت، به سه شنبه فکر می نماید و به قول الرایه، همه ی قدرتش را گذاشته برای انتقام از قرمزها. حریف پرسپولیس یکشنبه به تهران می آید و این طور که قطری ادعا نموده اند، تنها نگرانی اش دروازه بان اصلی است که دوباره باید جای خود را به مشعل برشام بدهد. همان دروازه بان جوانی که در دو بازی رفت و برگشت یک چهارم نهایی برابر استقلال، سه گل خورد و چیزی نمانده بود که السد را از حضور در نیمه نهایی محروم کند.

اتفاقا السد برای فرار از اشتباهات این دروازه بان بود که سعد الدوساری را زودتر از موعد به میدان بازگرداند اما او حالا دوکارته است و دوباره باید دروازه را بسپارد به مشعل برشام که رسانه های قطری حضورش را بزرگ ترین نقطه ضعف السد می دانند. با این حال الرایه بر قدرت السد تاکید نموده و نوشته: بازیکنان السد تنها به پیروزی در استادیوم آزادی فکر می نمایند و با روحیه بالا و تمرکز زیاد در حال تمرین کردن هستند تا نتیجه دیدار رفت را جبران و به دور بعد صعود نمایند.

نگاه روزنامه الشرق اما کمی متفاوت است و سعی نموده در مورد تیم برانکو به السد هشدار بدهد: در خط دفاعی پرسپولیس پس از مصدومیت حسین ماهینی تغییر اجباری ایجاد و سیامک نعمتی جایگزین او شد. شایان مصلح نیز در بازی رفت برابر السد به جای محمد انصاری که محروم بود در ترکیب پرسپولیس جای گرفت و انتظار می رود این مدافع برای بازی برگشت حضور داشته باشد. پرسپولیس در قلب خط دفاعی خود روی بازیکن باتجربه ای همانند سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده تکیه می نماید که در بازی رفت در دوحه بارها موفق به مهار توپ و 24 حمله بازیکنان السد شدند. پرسپولیس قطعا در بازی برگشت روی تاکتیک دفاعی و استفاده از ضدحمله ها تاکید خواهد داشت تا از این طریق قدرت هجومی السد توسط بغداد بونجاح و اکرم عفیف را مهار کند.

این نوشته ها در واقع نگرانی قطری ها از بازی برگشت پرسپولیس را به تصویر می کشد اما باعث نشده که حسن الهیدوس دست از کری خوانی بردارد: در تهران جز پیروزی انتخاب دیگری نداریم و برای شکست دادن پرسپولیس مصمم هستیم. در بازی رفت خوب نبودیم اما بازی برگشت فرق دارد و می خواهیم با بلیت فینال به دوحه برگردیم.

2 – 350

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 6 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 5

به "همه چیز از اردوی السد، از هشدار الشرق تا کری خوانی الهیدوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه چیز از اردوی السد، از هشدار الشرق تا کری خوانی الهیدوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید