خاتمه بازی استقلال و پیکان در 90 دقیقه بدون گل؛ کار به وقت اضافه کشید

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، تهران (پانا) - دیدار استقلال و پیکان در وقت قانونی بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا بازی به وقت اضافه برود.

خاتمه بازی استقلال و پیکان در 90 دقیقه بدون گل؛ کار به وقت اضافه کشید

پیکان و استقلال امروز (سه شنبه) در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف هم رفتند که این دیدار در 90 دقیقه با تساوی بدون گل به خاتمه رسید و به وقت های اضافه رفت.

نیمه نخست

نیمه نخست بازی استقلال و پیکان کم افت و خیز پیگیری شد و دو تیم بازی کسل کننده ای به نمایش گذاشتند. البته پیکان روی یک حرکت ترکیبی در دقیقه 30 می توانست دروازه استقلال را باز کند که شوت فلاح در موقعیت تک به تک با واکنش خوب علیرضا رضایی همراه شد تا گلی به ثمر نرسد.

استقلال هم در اوایل بازی روی ضدحمله ای که با حرکت تند و تیز امیرحسین حسین زاده آغاز شد، می توانست به گل برسد اما آرمان رمضانی قدر پاسی که یامگا به او داده بود را ندانست و شوتش با بی دقتی به مدافع پیکان خورد و برگشت. رمضانی در این صحنه می توانست به حسین زاده پاس بدهد و او را تقریبا در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار دهد.

پیکانی ها در دقیقه 45 شانس باز کردن دروازه را داشتند اما ضربه سر فرامرزی روی ارسال کرنر پس از برخورد به دستان رضایی به کرنر رفت. شاگردان مجتبی حسینی روی کرنر دوم هم خطرناک ظاهر شدند و این بار ضربه سر صالحی از همان نقطه ای که فرامرزی سرزنی کرده بود، با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم

نمایش استقلال و پیکان در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بود و توانستند موقعیت های خوبی روی دروازه یکدیگر ایجاد کنند. اولین موقعیت خطرناک را پیکان در دقیقه 57 خلق کرد، جایی که مجتبی حق دوست با پاس ابراهیم صالحی در موقعیت تک به تک با رضایی قرار گرفت و می توانست دروازه استقلال را باز کند اما رضایی به خوبی از محوطه جریمه خارج شد و خودش را مقابل شوت حق دوست قرار داد تا مانع از باز شدن دروازه تیمش شود.

پس از این موقعیت دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند تا این که استقلال با شوت نیک نفس دروازه پیکان را با خطر روبرو کرد. این شوت با واکنش کرمانشاهی به کرنر فرستاده شد.

در این نیمه یک اتفاق نگران کننده هم رخ داد، زمانی که فلاح، بازیکن پیکان در محوطه جریمه استقلال تصمیم به زدن شوت آکروباتیک کرد اما برخورد پای او به سر دانشگر، منجر به بی هوش شدن این بازیکن استقلال برای چند لحظه شد. البته این بازیکن پس از چند دقیقه به شرایط بازی برگشت و برای استقلال بازی کرد.

استقلال در دقیقه 81 می توانست روی حرکت جعفر سلمانی به گل برسد اما ضربه آخر او کیفیت لازم را نداشت و با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه استقلال و پیکان سعی کردند موقعیت سازی کنند اما راه به جایی نبردند و نیمه دوم هم با تساوی بدون گل به خاتمه رسید تا بازی به وقت های اضافه برود.

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند، ابوالفضل جلالی (ارسلان مطهری، دقیقه 73)، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، وریا غفوری (جعفر سلمانی، دقیقه 73)، کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده و آرمان رمضانی (رودی ژستد، دقیقه 60).

ترکیب پیکان: فرهاد کرمانشاهی، امیرحسین جدی (دانیال جهانبخش، دقیقه 38)، سامان فلاح، اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی، محمدعلی فرامرزی، محمدجواد آزاده، ایمان اکبری، مجتبی حقدوست، محمدحسین فلاح و غلامرضا ثابت ایمانی.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 تیر 1401 بروزرسانی: 8 تیر 1401 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1972

به "خاتمه بازی استقلال و پیکان در 90 دقیقه بدون گل؛ کار به وقت اضافه کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه بازی استقلال و پیکان در 90 دقیقه بدون گل؛ کار به وقت اضافه کشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید