کاراته قهرمانی دنیا، حذف کاتای تیمی بانوان و راهیابی تیم مردان به جدول شانس مجدد

تیم کاتای بانوان کشورمان با شکست در دور دوم مسابقات جهانی از دور مسابقات کنار رفت.

کاراته قهرمانی دنیا، حذف کاتای تیمی بانوان و راهیابی تیم مردان به جدول شانس مجدد

به گزارش خبرنگاران، روز سوم از بیست و چهارمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی دنیا امروز(پنجشنبه) در سالن 15 هزار نفری ویزینک مادرید اسپانیا با برگزاری رقابت های کاتا و کومیته تیمی آقایان و بانوان پیگیری می گردد.

در بخش کاتای تیمی بانوان تیم کشورمان متشکل از الناز تقی پور، شادی جعفری زاده و نجمه قاضی زاده در گام نخست به مصاف تیم بلاروس رفت و به برتری 4 بر یک دست یافت.

نمایندگان کشورمان در دور دوم با تیم ترکیه دارنده مدال برنز دنیا و اروپا دیدار کردند و با نتیجه 5 بر صفر مغلوب حریق قدرتمند خود شدند. با شکست ترکیه مقابل تیم کاتای ژاپن، قهرمان دنیا و آسیا نمایندگان کشورمان از راهیابی به جدول شانس مجدد باز ماندند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

در بخش کاتای تیمی مردان نیز تیم کشورمان متشکل از ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد دلیخون در دیدار نخست به مصاف تیم روسیه، نایب قهرمان اروپا در سال 2018 رفت و با نتیجه 4 بر یک به برتری رسید.

نمایندگان کاتای کشورمان در مرحله دوم به مصاف تیم اسپانیا، دارنده مدال برنز دنیا در سال 2016 و طلای اروپا در سال 2018 رفتند و با نتیجه 5 بر صفر مغلوب میزبان مسابقات شدند. با راهیابی تیم کاتای اسپانیا به دیدار نهایی تیم کشورمان به جدول شانس مجدد راه یافت تا با تیم کویت دیدار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 5 فروردین 1398 شناسه مطلب: 20

به "کاراته قهرمانی دنیا، حذف کاتای تیمی بانوان و راهیابی تیم مردان به جدول شانس مجدد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاراته قهرمانی دنیا، حذف کاتای تیمی بانوان و راهیابی تیم مردان به جدول شانس مجدد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید