کنایه مهدی رحمتی به پرسپولیسی ها

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، کاپیتان تیم استقلال در اظهاراتی کنایه آمیز گفت که تیم فوتبال پرسپولیس هم از داوری ضرر نموده است.

کنایه مهدی رحمتی به پرسپولیسی ها

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، مهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال پس از تساوی تیمش برابر پدیده مشهد در جمع مجله تخصصی کامپیوتر اظهار کرد: ما بعد از چند بازی پشت سر هم بردیم با تیم خوب پدیده روبرو شدیم. آقای گل محمدی نشان دادند که در هر تیمی که بودند آن تیم تا چند سال آینده نتایج خوبی کسب نموده است حتی یک مربی مبتدی هم با تیم آقای گل محمدی می تواند نتیجه بگیرد. ما با تیم پدیده خوب بازی کردیم و چند موقعیت خوب داشتیم. باید در مورد شاهکار داوری بگویم که گل سالم ما را آفساید اظهار داشت. آقای قلعه نویی در مورد مسائل داوری صحبت کردند. می خواهم بگویم آقای تاج سلام عرض می کنم خدمتون. امیدوارم به عنوان نفر اول فدراسیون بیاید ورود کنید. چطور می گردد تمام تیم ها به این بحث داوری اعتراض نمایند. نمونه بارزش امروز بود. ما در بازی برابر تیم های سپاهان، پیکان، سایپا از داوری ضرر خوردیم. همه تیم ها وقتی اعتراض می نمایند یک مسئله ای وجود دارد. آقای تاج باید در این زمینه ورود نمایند. هرچیزی که هست شما ورود نمی کنید. جواب طرفداران را شما باید بدهید. این همه تماشاگر آمد تا برد تیمش را ببیند و با این برد به صدر جدول نزدیک گردد. ما هم کوشش کردیم و گل هم زدیم دیگر باید چه می کردیم.

او ادامه داد: آقای تاج اگر درگیر مسائل بازنشستگی هستند، خب بروند یکی دیگر بیاید سر کار. این مردمی که با هزار بدبختی بازی تیم شان را ببیند. باید منتظر باشند یک نفر بازنشستگی اش حل گردد تا جواب گوی مردم باشد. وقتی همه دارند راجع به یک موضوعی، صحبت می نمایند، یک چیزی هست. هفته قبل سپاهان گلی را خورد که ما دو فصل پیش از پرسپولیس خوردیم. آقای فغانی هم داور دو بازی بوده است. دیگر جای بحث ندارد همه دارند درباره اش صحبت می نمایند. من نمی گویم اشتباه عمدی است شاید سهوی بوده است.

او در پاسخ به صحبت خبرنگاری که گفت پرسپولیس هم از عملکرد داوری ضرر نموده با طعنه گفت: پرسپولیس ها صد درصد درست می گویند. وقتی همه چیز را بررسی کنیم همه چیز به ضرر آن هاست. داوری به نفع ما است. تماشاچی می آید. زمین تمرین داریم آن ها هیچ چیز ندارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 47

به "کنایه مهدی رحمتی به پرسپولیسی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه مهدی رحمتی به پرسپولیسی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید