کی روش: اینقدر هیجان دارم که نمی توانم تا فردا صبر کنم

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ماموریت اصلی ما این است که پل هایی از امید ایجاد کنیم نه پل هایی از ترس. کوشش می کنیم تا طرفداران مان را خوشحال کنیم و آنقدر هیجان وجود دارد که حتی من نمی توانم اینقدر صبر کنم که بازی فردا آغاز گردد.

کی روش: اینقدر هیجان دارم که نمی توانم تا فردا صبر کنم

هزار درصد کوشش می کنیم تا برنده باشیم

کارلوس کی روش در نشست خبری پیش از دیدار با یمن با اشاره به آخرین شرایط تیمش قبل از دیدار فردا(دوشنبه) و اینکه برد در بازی فردا چقدر راه ایران را هموار می نماید گفت:در ابتدا از رسانه ها و مسوولان امارات تشکر می کنم که میزبانی این بازی ها را عهده دارند. مطالبی که در روزهای اخیر گفتم این است که تنها مطلبی که برای ما اهمیت دارد بازی با یمن است. شاید صحبت های من را خیلی ها درست متوجه نشده باشند ولی الان می گویم تمام تمرکز ما بازی با یمن است و روی چیز دیگری تمرکز نداریم.

کی روش در پاسخ به این سوال که نظرش در مورد تیم های شگفتی ساز این دوره از بازی ها چیست گفت:مطمئنا مدعیان اصلی این مسابقات ژاپن و کره هستند که در 40 سال قبل سرمایه گذاری های زیادی در تیم های پایه انجام دادند. آنها از نظر تاریخی در کنار استرالیا مدعیان اصلی هستند.البته 21 تیم دیگر با این رویا که بتوانند فوتبال خوبی ارائه نمایند و خود را به آن خانواده طلایی نزدیک نمایند کوشش می نمایند. تیم هایی مثل ایران، چین، قطر، ازبکستان چنین شرایطی دارند.البته ما هزار درصد کوشش می کنیم که روی بازی فردا تمرکز داشته باشیم و امیدوارم استحقاق برد در بازی با یمن را داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه آیا از بعد فنی بازیکنی هست که شما بابت نبودش نگران باشید گفت:ما در چند ماه گذشته با موجی از مصدومیت ها رو به رو بودیم. سعی کردیم گروهی از بازیکنان را آماده کنیم که در خدمت تیم ملی باشند ولی این موضوع جزوی از فوتبال است اما راهکارهای مناسبی برای بازی فردا در نظر داریم. تیم ملی امارات عبدالرحمن را از دست داده و بازیکن ژاپن هم در این مسابقات نیست و مطمئنا این ضربه بزرگی برای آنها خواهد بود.

کی روش در خصوص اینکه میزبان روز شنبه در خانه متوقف شد و استرالیا نیز در بازی اول مغلوب شد و این موضوع چقدر می تواند برای بازیکنان ایران درس باشد گفت:همیشه این برای ما یک هشدار است و با دیدن این بازی ها متوجه می شویم هیچ تیمی کارت اعتباری برای پیروزی ندارد. ما نقاط قوت و ضعفمان را می دانیم و خبر داریم مربی یمن در آلمان کار نموده و مربی خوبی است.آنها بازیکنان خوبی مثل القاضی و الصاصی دارند ولی ماموریت اصلی ما این است که پل هایی از امید ایجاد کنیم نه پل هایی از ترس. پس کوشش می کنیم تا طرفداران مان را خوشحال کنیم و آنقدر هیجان وجود دارد که حتی من نمی توانم اینقدر صبر کنم که بازی فردا آغاز گردد.

سرمربی تیم ملی در خصوص اینکه طرفداران ایران از تیم ملی حمایت می نمایند و پیغام شما به آنها چیست گفت:پیغام من ساده است، قبلا هم به بازیکنانم گفته ام که وقتی بازی تمام می گردد باید با سرِ بلند زمین را ترک کنید. آنها باید باعث سربلندی مردم شوند، فوتبال را به عنوان یک سرگرمی بازی می کنیم پس وظیفه بازیکنان این است که به فکر شاد کردن مردم کشورشان باشند. به خصوص وقتی که اتفاقاتی خارج از فوتبال هم می افتد این وظیفه بازیکنان است که مسوولیت پذیر باشند. فیفا می گوید خانواده بین المللی فوتبال باید با هم باشند و بازیکنان باید این شادی و ایجاد اتحاد را در خانواده ایجاد نمایند.

3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 61

به "کی روش: اینقدر هیجان دارم که نمی توانم تا فردا صبر کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: اینقدر هیجان دارم که نمی توانم تا فردا صبر کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید