گذر سلامت در منیریه برپا شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار منطقه 11 گفت: برای توسعه فرهنگ سلامت و ارتقای آگاهی شهروندان نسبت به موضوعات سلامت محور، گذر سلامت در میدان منیریه اجرا شد.

گذر سلامت در منیریه برپا شد

محمدجواد رشیدی اضافه کرد: با توجه به اینکه میدان منیریه به لحاظ تردد جمعیتی و مرکزیت موقعیت مناسبی را برای خدمت رسانی به افراد بیشتری داشت، گذرگاه سلامت در این محدوده اجرا و بستر ارائه 26 خدمت بهداشتی و درمانی به شهروندان تهرانی فراهم شد. در این گذر که با حضور کارشناسان همراه بود، اطلاع رسانی در خصوص بیماری ها، طب سنتی، آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی، مشاوره تغذیه و روان شناسی و...، چکاپ بیماری های چشمی و معاینه دندان همراه با غربالگری فشارخون و قندخون و... انجام شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 یادآور شد: علاوه بر این بازی های نشاط سالمندی، بازی های ویژه افراد دارای معلولیت، نمایش میدانی و برگزاری همایش آموزشی در بیمارستان روزبه از دیگر برنامه های هفته سلامت بود که با حضور دبیران کانون پزشکان، تعدادی از پزشکان، مراکز، انجمن ناشنوایان، انجمن سفیران نشاط، باشگاه سلامت نوجوانان، انجمن NA، شرکت غذای سالم، بیمارستان های سطح منطقه، انجمن غذا و دارو، انجمن های تخصصی حمایت از بیماران و انجمن های خیریه در منطقه 11 برگزار گردید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 122

به "گذر سلامت در منیریه برپا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گذر سلامت در منیریه برپا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید