تاج: ملی پوشان ساحلی با سرمایه گذاری کم و انگیزه زیاد قهرمان شدند، در تدارک برای پرواز اختصاصی تیم ملی به امان هستیم

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، قهرمانی ملی پوشان ساحلی ایران با سرمایه گذاری کم و انگیزه زیاد آنها رقم خورده است.

تاج: ملی پوشان ساحلی با سرمایه گذاری کم و انگیزه زیاد قهرمان شدند، در تدارک برای پرواز اختصاصی تیم ملی به امان هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله تخصصی کامپیوتر، مهدی تاج در حاشیه مراسم استقبال از تیم فوتبال ساحلی کشورمان گفت: قهرمانی تیم ملی فوتبال ساحلی را به جامعه فوتبال و ورزش کشور تبریک می گویم. هرکسی به هر شکلی پرچم ایران را به اهتزاز درمی آورد و قهرمان می شود، باعث افتخار همه ماست و مدیون زحمات آنها هستیم.

وی در ادامه اضافه نمود: روی فوتبال ساحلی سرمایه گذاری خوبی شده است. تیم ملی ما در المپیک ساحلی سوم شد و شب گذشته هم قهرمانی جام بین قاره ای را به دست آورد. خوشحالم که با یک سرمایه گذاری کم و انگیزه زیاد این بچه ها توانستند قهرمان شوند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چرا ایران درخواستی برای میزبانی جام بین قاره ای ندارد و تمام دوره های این مسابقات در امارات برگزار شده است، گفت: ما از نظر امکانات همه چیز داریم. در کمپ تیم ملی زمین خوب ساحلی داریم و در بوشهر هم ورزشگاهی بین المللی داریم که میزبان هزاران تماشاگر بوده است. یک دوره از جام بین المللی باشگاه های جهان را هم میزبانی کرده ایم. ما در کیش هم یک زمین بین المللی خوب داریم. برای دریافت میزبانی تلاش می کنیم، اما یکسری محدودیت هایی هست که مانع دادن میزبانی به ایران می شود و باید آن موانع را رفع کنیم.

تاج درباره دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با عراق گفت: درباره بازی با عراق ابتدا بگویم که داور بازی عوض شده است و یک داور سریلانکایی داور بازی شد که این اتفاق مثبت است. بازی هم در اردن برگزار می شود. فیفا تصمیم گرفت بازی در کشور ثالث برگزار شود که این هم می تواند اتفاق خوبی باشد. با ویلموتس هم امروز جلسه داشتم و صحبت کردیم که نظرش مثبت بود. در تلاش هستیم برای تدارک و پشتیبانی تیم ملی پرواز چارتر داشته باشیم و تیم با هواپیمای اختصاصی برود. پنج روز بعد از بازی با عراق هم تلاش خواهیم کرد یک بازی محبت آمیز داشته باشیم و در حال هماهنگی هستیم. امروز هم تمرینات طبق برنامه و رأس زمان اعلام شده آغاز شد که تأکید ما همین بود. خوشبختانه ما از برنامه های مان عقب نیستیم و با برنامه پیش می رویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکل پرداخت دستمزد مارک ویلموتس حل شده است یا نه، گفت: بله، این مشکل حل شد و پول قبلی و سه چهار ماه آینده او را به صورت یک جا پرداخت کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پذیرفته شدن استعفای اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی و مرتضی تورک، رئیس کمیته اخلاق گفت: با استعفای تورک هنوز موافقت نشده است، اما او هم اصرار دارد با توجه به مسئولیت جدیدی که گرفته است مانند حسن زاده از فدراسیون فوتبال برود. باید از هر دو عزیز تشکر کنم که این دو بخش را به خوبی پیش بردند. مردم هم از آنها رضایت دارند و در حالی که این دو بخش همیشه مورد نقد هستند و آرای آنها مورد اعتراض قرار می گیرد، اما آنها سعی کردند عدالت را رعایت کنند و خوشبختانه مسئله ای هم پیش نیامد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 492

به "تاج: ملی پوشان ساحلی با سرمایه گذاری کم و انگیزه زیاد قهرمان شدند، در تدارک برای پرواز اختصاصی تیم ملی به امان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاج: ملی پوشان ساحلی با سرمایه گذاری کم و انگیزه زیاد قهرمان شدند، در تدارک برای پرواز اختصاصی تیم ملی به امان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید