داورزنی: بودجه و هزینه کرد گلف غیر قابل قبول است، امیدوارم عزیزی با حضورش در فدراسیون مسائل را حل نماید

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برای فدراسیونی که به دنبال توسعه گلف است این بودجه و هزینه کرد غیر قابل قبول است.

داورزنی: بودجه و هزینه کرد گلف غیر قابل قبول است، امیدوارم عزیزی با حضورش در فدراسیون مسائل را حل نماید

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله تخصصی کامپیوتر، مجمع عمومی فدراسیون گلف در محل آموزشگاه ملی المپیک و با ریاست محمدرضا داورزنی برگزار گردید.

محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش در مجمع عمومی فدراسیون گلف در واکنش به اعداد و ارقام ارائه شده توسط خزانه دار گفت: این موضوع باید پیگیری حقوقی گردد و وزیر ورزش به وزیر اقتصاد نامه بزند. عزیزی، رئیس فدراسیون هم باید این موضوع را به صورت جدی پیگیری نمایند. یک زمانی فدراسیون 10 میلیارد تومان درآمد دارد و احتیاج هست کمپ و افراد و هزینه داشته باشد و افزایش هزینه جاری طبیعی است ولی وقتی فعالیت فدراسیون محدود است نباید با وجود حقوق بگیران و افراد فدراسیون این مقدار افزایش هزینه داشته باشد. امیدوارم عزیزی با حضورش در فدراسیون این مسائل را حل نماید .

وی تاکید نمود: برای فدراسیونی که به دنبال توسعه گلف است این بودجه و هزینه کرد غیر قابل قبول است و این صرفا یک گزارش است. طبیعتا دوستان مجمع نسبت به این درآمد و هزینه می توانند معترض باشند. مجمع می تواند عملکرد گذشته را آنالیز و برنامه های پیش رو را تایید کند.

داورزنی توضیح داد: عزیزی، رئیس فدراسیون در مدیریت جدید باید یک تجدید نظر در مدل هزینه کرد داشته باشد و منابعی را بیاورد. تعداد پرسنل فدراسیون و تایم کاری ها باید تعیین گردد. وزارت ورزش قسمتی از هزینه فدراسیون ها را به صورت یاری در اختیار فدراسیون قرار می دهد و اگر منابع در کلان کشور ضعیف گردد می تواند محدود کند و یاری ها را قطع کند. نباید همه برنامه ها مبتنی بر یاری دولت باشد . عزیزی هیئت رئیسه قدرتمندی را تشکیل داده و همه آمدند تا منابعی را برای توسعه گلف تامین نمایند. گلف در اولویت برنامه های کمیته ملی المپیک هم نیست و 50 تا 100 میلیون دریافت می نماید.

وی اضافه نمود: آمار ماکروسافت در سال 2018 منتشر شده که ابتدای علاقه مندی مردم با فوتبال است. سپس کریکت و هاکی در رتبه بندی میزان علاقه مردم قرار دارند. والیبال، تنیس روی میز، بیس بال و بعد گلف واقع شده است. حدود 450 میلیون نفر در جهان گلف را دنبال می نمایند. شما باید محصول داشته باشید تا مشتری بیاید . حتی گلف از نظر علاقه مندی بالاتر از بسکتبال واقع شده است.

داورزنی در انتها مجمع گفت: چالش هایی که سایر رشته ها مثل فوتبال دارد را گلف ندارد و فضای آن کمتر هیجانی است. در بعضی از رشته ها در آمارها می بینیم 100 هزار نفر اضافه شدند اما در رشته ای مثل چوگان اضافه شدن 50 نفر هم کار بزرگی است. بعضی رشته ها خاص هستند از جمله گلف. این تصور وجود دارد که اقشار پردرآمد در این رشته فعالیت می نمایند ولی اینگونه نیست. از ابتدا بودجه گلف را بزرگ در نظر نگرفتند ولی اگر این رشته بخواهد مبتنی بر برنامه 15 ساله و با افق بزرگی کار کند، باید دنبال منابع غیر دولتی باشد. ما می توانیم امکاناتی را در کیش و قشم دنبال کنیم .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 76

به "داورزنی: بودجه و هزینه کرد گلف غیر قابل قبول است، امیدوارم عزیزی با حضورش در فدراسیون مسائل را حل نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورزنی: بودجه و هزینه کرد گلف غیر قابل قبول است، امیدوارم عزیزی با حضورش در فدراسیون مسائل را حل نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید