راهبران شغلی به یاری مددجویان زنجانی می آیند

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: 50 درصد فرصت های شغلی برای مددجویان به وسیله راهبران شغلی ایجاد می گردد.

راهبران شغلی به یاری مددجویان زنجانی می آیند

راهنمایی صفری در گفت وگو با مجله تخصصی کامپیوتر، با بیان این که چالش های مالی موجب بالا رفتن مراجعات مردم به این نهاد شده است، گفت: کوشش می کنیم با بهره گیری از ظرفیت های موجود در بخش های مختلف از جمله اشتغال، زمینه درآمدزایی و استقلال مالی و معیشتی جامعه هدف این نهاد را فراهم کنیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به این که راهبرد کمیته امداد، توانمندسازی جامعه هدف و ایجاد درآمد باثبات و پایدار برای مددجویان تحت حمایت است، افزود: با همین رویکرد و برنامه ریزی اجرا شده و در صورت تامین منابع اعتباری مورد احتیاج و همکاری بانک های عامل 4000 فرصت شغلی جدید تا انتها امسال برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان ایجاد می گردد.

صفری به رویکردهای جدید کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد نیز اشاره نمود و افزود: طبق الزامات موجود در بخش ایجاد فرصت های شغلی برای مددجویان تحت حمایت و رویکردهای جدید حوزه اشتغال کمیته امداد 50 درصد فرصت های شغلی در امسال به وسیله راهبران شغلی ایجاد می گردد.

وی با اشاره به این که منابع تخصیصی به این نهاد در حوزه اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت در مقایسه با سال گذشته حدود سه برابر شده است، ادامه داد: امیدواریم با همراهی بانک های عامل، زمینه تحقق برنامه های هدف گذاری شده این نهاد در حوزه اشتغال فراهم گردد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: ایجاد اشتغال برای احتیاجمندان عزت نفس این خانواده ها را افزایش داده و بسیار ارزشمند است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 448

به "راهبران شغلی به یاری مددجویان زنجانی می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهبران شغلی به یاری مددجویان زنجانی می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید