سرمایه گذاری 101 میلیون دلاری در بخش حمل و نقل کلگری

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، سیستم حمل و نقل کلگری با تخصیص بودجه از سوی استان آلبرتا تقویت خواهد شد.

سرمایه گذاری 101 میلیون دلاری در بخش حمل و نقل کلگری

دولت استانی آلبرتا اخیرا در اعلامیه ای اسم کرد که قرار است 215 میلیون دلار در پروژه های مختلف حمل و نقل در سراسر 17 منطقه شهرداری این استان سرمایه گذاری کند، البته بخش عمده این بودجه برای تهیه وسایل نقلیه نو در سیستم حمل و نقل شهر کلگری هزینه خواهد شد.

این خبر به وسیله Brian Mason، وزیر حمل و نقل آلبرتا نقل شده است که می گوید این سرمایه گذاری با این هدف انجام خواهد شد که اهالی آلبرتا برای رسیدن به خانه سفرهای سریع تر و پاک تری را تجربه نمایند.

او در یک خبر رسمی اضافه نمود:این پروژه های حمل و نقلی به اهالی آلبرتا یاری خواهند کرد تا به روشی کم هزینه تر و سریع تر خود را به جایی که ضروری است، برسانند؛ بعلاوه به کاهش آلودگی هوا و کاهش بار ترافیکی در شهر یاری خواهند کرد. ما می دانیم که مردم ترجیح می دهند به جای تلف کردن وقتشان در ترافیک، زمان بیشتری را با خانواده خود سپری نمایند. به همین علت است که ما در حال سرمایه گذاری بر روی روش های حمل و نقل نوی هستیم که شهروندان آلبرتایی را به هر کجا که می خواهند برسانند.

مبلغ 101.8 میلیون دلار از این بودجه 215 میلیون دلاری برای خرید 15 ترن قطار سبک و 52 دستگاه اتوبوس درون شهری گازسوز در شهر کلگری صرف خواهد شد.

Naheed Nenshi، شهردار شهر کلگری، در این خبر گفت:این بودجه برای اجرای برنامه های بلند مدت سیستم حمل و نقل کلگری حیاتی است.

وی اضافه نمود:اضافه کردن وسایل ریلی سبک و اتوبوس های گازسوز به ناوگان شهری ما یاری خواهد نمود تا اطمینان حاصل گردد که سیستم حمل و نقل کلگری برای استفاده در آینده کارایی لازم را دارد که این خبر خوبی برای ساکنان کلگری است.

مبلغ 95.4 میلیون دلار هم جهت تامین بودجه برای پروژه های حمل و نقل شهر ادمونتون هزینه خواهد شد، در حالی که 17.8 میلیون دلار به جامانده در 15 جامعه گوناگون آلبرتا صرف خواهد شد.

در سه سال اول، مبلغ 141.4 میلیون دلار یاری اقتصادی به وسیله برنامه راهبردی آب و هوایی تامین خواهد شد.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1670

به "سرمایه گذاری 101 میلیون دلاری در بخش حمل و نقل کلگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری 101 میلیون دلاری در بخش حمل و نقل کلگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید