فال روزانه یکشنبه 4 تیر 1396

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، فال روزانه یکشنبه 4 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 4 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت تیر (Cancer)
    • ورود ماه به موقعیت برج تیر (Cancer)

فال روزانه یکشنبه 4 تیر 1396

فروردین

شعار زندگی متولدین این ماه من هستم است ولی امروز آنچنان بر وفق مراد شما نیست. نفس عمیقی بکشید تا بتوانید خود را کنترل کنید. در این روز احساستان به شدت بر عقلتان غلبه می نماید پس در تصمیم گیری عجله نکنید قبل از اینکه اوضاع را خرابتر کنید با دوستی که به آن اعتماد دارید تماس گرفته و از او یاری بگیرید. چه مجرد باشید و چه متأهل سعی کنید در مکالمات خود با کسی که دوست دارید به جای آن که کلام را بپیچانید واضح و رک حرف بزنید و منطقی باشید. شاید عکس العملی که دریافت می کنید چیزی نباشد که دوست دارید، ولی حداقل از مسئله ای عظیم در آینده تان جلوگیری نموده اید.

اردیبهشت

همه چیز مال اردیبهشتی هاست این شعار متولد این ماه است که باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می گردد. امروز محتمل است با فردی که در سطح شما نیست درگیر شوید. هرچند به نظر می رسد که این فرد هیچ بهره ای از منطق نبرده است و باعث عصبانیت شما گردد ولی بایستی خشمتان را کنترل کنید. اگر بتوانید خشمتان را مهار کنید و به حرف هایش گوش کنید شاید حتی تا حدودی منطقی به نظر برسد و به او حق بدهید. این ماه در مرکز توجه خواهید بود و در هر جمعی که قرار بگیرید به سادگی دیده خواهید شد. امشب به ویژه از آن شب هایی است که همه را به خودتان جذب می کنید. اگر در جستجوی عشق هستید امشب وقتی با دوست هایتان بیرون می روید به صورتی جادویی می توانید فرد مورد نظرتان را به خودتان جذب کنید.

خرداد

خردادی ها افرادی هستندن اهل تنوع و واقعا باهوش. همیشه نمی توان از نتیجه کاری مطمئن بود و رسیدن به هدف را تضمین شده دانست اگر امروز پیشنهادی در رابطه با انجام کاری به شما داده شد حتما با دوستی معتمد مشورت کنید. جذابیت شما در روز 4 تیر بیش از روزهای دیگر است اگر مجرد هستید کافی نیست با نگاهی مثبت به عشق فرد مورد نظر برای زندگیتان را به سمت خود جذب کنید. طرف مقابله تان نیز به راحتی جذب شما می گردد.

تیر

متولدین این ماه اگر قلبشان جریحه دار گردد فورا به لاک خویش فرو می فرایند. امروز احساس اضطراب شدیدی در خود می کنید ولی برای آنکه دیگران متوجه این استرس در شما نشوند فشار زیادی به خود وارد نموده اید. با دوستی تماس گرفته و درد و دل کنید تا کمی از این فشار کاسته گردد. یادتان باشد که هر چقدر هم اوضاع طاقت فرسا به نظر برسد، این نیز بگذرد. قدر فرصت هایی را که در این ماه بدست می آورید داشته باشید. شاید این فرصت ها دیگر برای شمایی که در این ماه به جهان آمده اید تکرار نگردد.

مرداد

متولدین این ماه هر موقع که اراده نمایند می توانند به اهدافشان برسند چه در روز 4 تیر باشد و چه در روز دیگری. امروز احساسات خود را با صدای بلند فریاد زنید و به کسی که عاشق او هستید بگویید که چقدر دوستش دارید. چنانچه نیمه گمشده خود را هنوز پیدا ننموده اید کافی است کمی جسارت به خرج داده و از شوخ طبعی خود بهره ببرید تا در این هفته فرصت های مناسبی برایتان پیدا گردد.

شهریور

همیشه به دنبال یک زندگی منظم و بی دردسر هستید. شاید در ایجاد تعادل بین خانواده و کار به مشکل بر بخورید و این مسئله باعث رنجش شما گردد. ممکن است به دلایل کاری اطرافیانتان را نادیده گرفته باشید و آن ها از دستتان دلخور شده باشند. سعی کنید با آن ها حرف زده و ناراحتی را از دلشان در بیاورید. اگر بین شما و عشقتان بحثی پیش آمده است بهتر است از در مهربانی وارد شوید و دست از دعوا کردن بردارید. این هفته بچه ها را به خانه مادرتان ببرید و همراه با عشقتان کمی خلوت کنید و به رابطه عاطفیتان رسیدگی کنید.

مهر

متولدین این ماه اهل اعتدال و مقبول اطرافیان هستند ولی امروز یکشنبه چندان اوضاع بر وفق مرادتان نبوده و شرایط از دستتان خارج شده است. شاید بهترین کار ممکن این باشد که تسلیم شوید. ذره ای از انرژی خود را صرف مرتب کردن اوضاع نکنید. فردا وقتی شرایط آرام شد به این امور رسیدگی نموده و مسائل را آنالیز کنید. این هفته فرصت بسیار خوبی خواهد بود تا عشقتان را به مرحله جدیدی وارد کنید. گذشته را برای همیشه فراموش کنید و روی زمان حال متمرکز شوید.

آبان

شاید امروز در خود احساس می کنید که فردی قصد سنگ اندازی در کارهای شما را دارد. هر چه کوشش می کنید به در بسته می زنید. با این احساس از دست دیگران عصبی می شوید و اعصاب خوردیتان، از پیش نرفتن کارها را بر سر دیگران خالی می کنید. کنترل نکردن این خشم مطمئنا به ضررتان تمام خواهد شد. تصمیم های جدی و عظیم نگیرید. به اطرافیانتان هم فشاری وارد نکنید و بگذارید راحت باشند تا امروز را بی دردسر پشت سر بگذارید.

آذر

متولدین آذر به این عقیده دارند که همه چیز را میبینند ولی اگر بحث پول و شراکت در میان است همه چیز را بنویسید و به صورت کتبی در بیاورید. در خصوص هر توافق و قراردادی باید دقتی دوبرابر داشته باشید. تا جایی که می توانید محکم کاری کنید و کاری را به اما و اگر نسپارید. امروز احساس دلتنگی می کنید با دوستانتان قراری گذاشته و به گشت و گذار بپردازید.

دی

سعی بر این داشته باشید که بی فایده خرج نکنید چرا که در اواخر ماه به کمبود بودجه برخورده و با بی پولی روبرو می شوید. در مسائل کاری و قراردادهای خود تمامی جوانب احتیاط را در نظر بگیرید. این که بدانید دقیقا چه می خواهید خیلی خوب است، ولی باید حواستان باشد که آگاهیتان را به اندازه کافی بالا برده تا بتوانید احساسات و واقعیت را از یکدیگر تشخیص دهید. این نکته را به ویژه در خصوص رابطه عاطفیتان مد نظر داشته باشید.

بهمن

به دنبال اهداف و پیدا کردن معنای وجودی زندگیتان هستید ولی علاقه مند به صحبت درباره آن با دیگران نیستید ترجیح می دهید به تنهایی راهتان را پیدا کنید. به جای اینکه به حرف های دیگران درباره مسائلشان گوش دهید در کوشش باشید که راهی جلوی پایشان قرار داده تا از این شرایط خارج شوند این کار به خوشحالی شما نیز یاری فراوانی خواهد نمود. این شخصیت شما و رفتارهایتان است که طرف مقابلتان را به شما جذب می نماید، طوری رفتار کنید که کسی که دوست دارید جذبتان گردد.

اسفند

کام خود را با یک صبحانه مفصل شیرین کنید. با دیگران در خصوص موضوعات مورد علاقه تان صحبت کنید اما نظراتتان را به آن ها تحمیل نکنید. شاید این چند روز اطرافیانتان حوصله شما را نداشته باشند کمی صبر و حوصله داشته باشید اوضاع به مانند گذشته خواهد شد. خود را ریلکس نموده و به موسیقی ملایمی گوش دهید اگر این کارها حالتان را خوب نکرد با دوستی صمیمی به قدم زدن بپردازید بودن در کنار او حتما حالتان را خوب خواهد نمود.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1184

به "فال روزانه یکشنبه 4 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه یکشنبه 4 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید