مانور تعمیرات شبکه های توزیع برق در قزوین برگزار گردید

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: اولین اقدام فراگیر سال 1400 با برگزاری مانور تعمیرات شبکه های توزیع نیروی برق روز پنجشنبه دوم اردیبهشت ماه در قزوین برگزارشد.

مانور تعمیرات شبکه های توزیع برق در قزوین برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران قزوین، یوسف اینانلو در این باره اظهارداشت: در ادامه اقدامات سراسری تعمیرات شبکه های توزیع برق که از سال 99 به صورت ماهیانه در شرکت های توزیع نیروی برق کشور برگزار می شود اولین اقدام فراگیر سال 1400 عملیاتی گشت .

وی اضافه کرد: با در پیش بودن فصل پیک مصرف برق در این مانور عملیاتی با محور عبور از پیک تابستان در قالب محورهای اعلام شده درسطح استان قزوین برگزارشد .

اینانلو شرح داد: این اقدام با مشارکت 43 اکیپ عملیاتی، نظارتی و با بهره گیری از 120 نفر نیروی عملیاتی، 10 نیروی نظارتی و با 200 میلیون تومان هزینه در مدت یک روز با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی انجام شد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در خصوص اهداف اجرای این مانور عملیاتی یادآورشد: رفع اتصالات سست و معیوب برق به تعداد 459فقره ، توسعه نقاط مانور و بهبود ظرفیت انتقال بار در ده نقطه ، بازآرایی و تعدیل بار 13 فیدر فشار متوسط و فشار ضعیف در اجرای این مانور هدف گذاری و با موفقیت اجرا گشت.

وی شرح داد: بهینه سازی و رفع اشکال در 9 فیدر پر عارضه، تعدیل روشنایی معابر به میزان 567 کیلووات ، شناسایی و مقابله با 198 دستگاه رمز ارز غیر مجاز از دیگر اهداف پیش بینی شده در این مانور بود که محقق گشت.

اینانلو گفت: با انجام اقدامات یاد شده، زمینه افزایش پایداری و قابلیت شبکه و نیز تامین مطمئن و مستمر برق مشترکین و عبور از پیک مصرف تابستان محقق میشود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1510

به "مانور تعمیرات شبکه های توزیع برق در قزوین برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانور تعمیرات شبکه های توزیع برق در قزوین برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید