شروع آزمایش زیردریایی های نظامی روسیه در دریا های برنت و نروژ

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ناوگان دریایی شمالی روسیه از شروع آزمایش سیستم ها و تسلیحات زیردریایی در عمق 500 متری دریا های برنت و نروژ اطلاع داد.

شروع آزمایش زیردریایی های نظامی روسیه در دریا های برنت و نروژ

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران به نقل از تاس، ناوگان دریایی شمالی روسیه از شروع آزمایش سیستم ها و تسلیحات زیردریایی در عمق 500 متری دریا های برنت و نروژ اطلاع داد.

بر اساس این گزارش، ناوگان دریایی شمالی روسیه با صدور بیانیه ای گفت: زیردریایی های ناوگان شمالی تمرینات ویژه ای برای آزمایش سیستم ها و تسلیحات زیردریایی ها در منطقه ها عمیق دریای برنت و دریای نروژ شروع نموده اند.

در ادامه این بیانیه آمده است: آزمایش ها در عمق دریا در عمق بیش از 500 متری و بعضی از آن ها هم در نهایت عمق دریا برای اغلب زیر دریایی ها در حال اجرا هستند.

ناوگان دریایی شمالی روسیه هنوز اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات این آزمایش ها و یا هدف احتمالی از انجام آن ها منتشر ننموده است؛ ولی با این حال، گمان می رود در پی افزایش حضور نظامی ناو های نظامی غرب در دریای بالتیک، روسیه هم در پی افزایش ضریب امنیت خود در تمامی آبراه های منتهی به مرز های این کشور است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1608

به "شروع آزمایش زیردریایی های نظامی روسیه در دریا های برنت و نروژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع آزمایش زیردریایی های نظامی روسیه در دریا های برنت و نروژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید