آیا بورس مثبت می ماند؟ ، بازار با 2 ماه قبل متفاوت است

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، محمد خبری زاد، کارشناس بازار سرمایه در تبادل نظر با خبرنگاران با بیان اینکه اتفاقات امروز قابل پیش بینی بود گفت: برخی ها به قصد نوسان گیری سهام خریده بودند و امروز فروش کردند.

آیا بورس مثبت می ماند؟ ، بازار با 2 ماه قبل متفاوت است

وی اضافه نمود: فرایند معاملات امیدوارنماینده است، سهامداران از بازار حمایت می نمایند و سهم ها به نوعی متعادل می مانند که نظر من کار درست هم همین است که سهم ها کمی دست به دست گردد و حجم بگیرد و بعد از اینکه اطمینان به بازار بازگشت سیر صعودی را پیش بگیرد. اما اینکه همان اول بازار فرایند صعودی گردد این صعود به نوعی به خاطر هیجان خرید و صف خرید ایجاد شده است.

خبری زاد در ادامه خطاب به سرمایه گذاران گفت: سرمایه گذاران باید بدانند که بازار مانند 2 ماه قبل نیست و آنها بهتر است در خریدهای خود دقت نمایند و هر سهمی را خریداری ننمایند، زیرا بسیاری از سهم ها از لحاظ بنیادی ارزش شان از قیمت آنها در بازار بسیار کمتر است.

این کارشناس در انتها اظهار داشت: اتفاقات فعلی بازار سرمایه به نوعی نشان دهنده این است که سهم های خوب و بد دارند راهشان را از یکدیگر جدا می نمایند. مهم ترین نکته بازار همان افزایش حجم بازار است تا بازار بتواند روی پای خودش جلو برود.

اخبار مرتبط با پیش بینی بورس را هر روز ساعت 17 در صفحه پیش بینی بورس بخوانید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1088

به "آیا بورس مثبت می ماند؟ ، بازار با 2 ماه قبل متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا بورس مثبت می ماند؟ ، بازار با 2 ماه قبل متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید