شریعتمداری در یک روز دو کارته شد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، نمایندگان مردم در مجلس از پاسخ های وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد سوال حسین میرزایی درباره نحوه هزینه کرد منابع حاصل از فروش شرکت سرمایه تامین اجتماعی (شستا) قانع نشدند.

شریعتمداری در یک روز دو کارته شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان آنالیز سوال حسین میرزایی و تعدادی از نمایندگان از محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخصوص اینکه منابع حاصل از فروش شرکت سرمایه تامین اجتماعی (شستا) کجا هزینه شده؟ از توضیحات وزیر با 62 رأی موافق 126 رأی مخالف و 12 رأی ممتنع از مجموع 225 نماینده حاضر در صحن قانع نشدند و به وی کارت زرد دادند.

مجید انصاری در تشریح گزارش کمیسیون اجتماعی گفت: در اجرای ماده (207) آیین نامه داخلی مجلس، سؤال فوق در جلسه رسمی مورخ 26/11/1399 کمیسیون با حضور 16 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده محترم سؤال کننده و وزیر محترم مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم قانع کردن نماینده سؤال کننده از پاسخ های ارائه شده وزیر، کمیسیون قلمرو سؤال را ملی تشخیص داده و مستند به بند (3) ماده (207) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، گزارش سؤال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال می شود.

به گزارش خبرنگاران، قبل از این مورد هم نمایندگان مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز با 45 رأی موافق، 158 رأی مخالف و 14 رأی ممتنع از میان 234 رأی دریافت شده از پاسخ محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که محمدحسین فرهنگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو از شریعتمداری درباره دلیل تضییع گسترده حقوق قالیبافان و بافندگان فرش و قطع بیمه آنان پرسیده بود قانع نشده و به وی کارت زرد دادند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 1605

به "شریعتمداری در یک روز دو کارته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریعتمداری در یک روز دو کارته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید