نبیه بری افشاگری کرد

به گزارش مجله تخصصی کامپیوتر، ایسنا نوشت: رئیس مجلس لبنان جلسه امروز سه شنبه مجلس را در سایه ناآرامی های امنیتی به 29 نوامبر (8 آذر) موکول کرد و از وجود کمپینی علیه مجلس نمایندگان خبر داد که به دنبال حفظ خلأ سیاسی در کشور است.

نبیه بری افشاگری کرد

روزنامه الیوم السابع نوشت، اخیرا تظاهرکنندگان لبنانی فراخوان داده و خواستار محاصره مجلس در مرکز بیروت و ممانعت از برگزاری جلسه امروز (سه شنبه) مجلس نمایندگان شدند که قرار بود در آن قانون عفو عمومی بررسی شود.

معترضان برگزاری این جلسه را تلاش دولت برای ابطال اعتراضات مردمی دانستند که از 17 اکتبر آغاز شده است.

نبیه بری، رئیس مجلس لبنان پس از نشست با فراکسیون توسعه و آزادی (فراکسیون جنبش امل در مجلس)، با برگزاری نشست خبری گفت: کمپین برنامه ریزی شده ای علیه جلسه مذکور مجلس وجود دارد و این کمپین به دنبال حفظ خلأ سیاسی است زیرا تشکیل این جلسه به نفع طراحان خلأ سیاسی نیست و قرار است در آن طرح ها و پیشنهادات قوانین علیه فساد، تشکیل دادگاه ویژه مجرمان مالی و سایر قوانین مهم بررسی شود.

وی اضافه نمود، از اختیارات دادگاه ویژه مجرمان مالی، بررسی پرونده روسای جمهور، وزرا، نمایندگان، شوراها و شهرداری ها است چه کسانی که در گذشته خدمت کرده و چه کسانی که در حال حاضر مشغول خدمت هستند.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: majalepc.ir شناسه مطلب: 499

به "نبیه بری افشاگری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبیه بری افشاگری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید