تئاتر

سفر به رم ایتالیا قبل از سفر بهتر است این موارد را بدانید

دانستی های قبل از سفر به رم ایتالیا منبع : کارناوال

25 خرداد 1399

10 مقصد فوق العاده برای طبیعت گردی در روسیه

دیدنی های روسیهکشور روسیه یا همان شوروی سابق به دلیل گستردگی بالایی که دارد، پر از طبیعتی وحشی و بکر است. در میان طبیعت بی نظیر روسیه می توان کوه های فوق العاده، سواحل، صحراها، روستاهای دور افتاده و دست نخورده که مردمش هنوز به شیوه های گذشتگان خود زندگی...

24 خرداد 1399

جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی شهر مسکو

شهر مسکو از دیدنی ترین شهر های دنیا با مکان های دیدنی و فوق العاده جذاب و تماشایی است که مطمئنا با دیدن تصاویرش مشتاق می شوید برای یک بار هم که شده به آنجا سفر کنید.

5 خرداد 1399

خبرنگاران پوتین تاریخ همه پرسی قانون اساسی روسیه را خاطرنشان کرد

مسکو - خبرنگاران - رئیس جمهوری روسیه تاریخ برگزاری همه پرسی عمومی برای تایید اصلاحات مدنظر خود در قانون اساسی روسیه را اظهار داشت.

17 اردیبهشت 1399

دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران معرفی گشت

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دبیر بیست و سومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران را منصوب کرد.

9 اردیبهشت 1399

امیرحسین شفیعی مدیر تماشاخانه سرو شد

مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، امیرحسین شفیعی را به عنوان مدیر تماشاخانه سرو منصوب کرد.

28 اسفند 1398

سفر به آیووا؛ منطقه ای زیبا با جاذبه هایی افسانه ای

در آیووا (lowa) معمولا آخر هفته ها جای جدیدی برای بیرون رفتن و تماشای مکانی جدید وجود دارد، از خیریه های دانشگاهی شهر آیووا و سدار فالز (Cedar Falls) تا جاذبه های پایتخت دی موین (Des Moines). علاقمندان به طبیعت و هوای آزاد می توانند به مکان هایی مانند تپه های لوئیس (Loess)،...

18 بهمن 1398

هیئت دانشگاهی چین به مازندران سفر می نمایند

خبرنگاران: هیئت دانشگاهی گوآنژو چین از فردا سفری به مازندران دارند و مسئولان دانشگاه مازندران در بابلسر دیدار می نمایند.

30 آذر 1398

پلازای شهری میدان هفتم تیر، سه شنبه چهارم تیر افتتاح می شود

خبرنگاران آنلاین:شهردار منطقه 6 از بهره برداری پلازای شهری میدان هفتم تیر در روز سه شنبه چهارم تیر خبر داد و گفت: این پلازا با وسعتی برابر هفت هزار متر مربع پاتوقی برای فعالیت های فرهنگی اجتماعی شهروندان خواهد بود.

17 مرداد 1398

معرفی گروه داوران بین المللی جشنواره برلین 69

در حالی که پیشتر ژولیت بینوش به عنوان رییس هیات داوران جشنواره فیلم برلین 2019 معرفی شده بود، امروز اعضای گروه داوران نیز معرفی شدند.

15 خرداد 1398