اخبار مجلس

واکنش صریح رئیس دفتر رئیس جمهور درباره تعویق کنکور ، انباشت داوطلب در آزمون سال بعد پیامدهای منفی دارد

رئیس دفتر رئیس جمهور با تاکید بر اینکه تعویق بیش از حد یا عدم برگزاری کنکور سبب انباشت داوطلب در آزمون سال بعد و اجحاف گسترده در حق بسیاری از داوطلبانی می شود که امسال با برنامه ریزی مطالعه کرده و زحمت کشیده اند، گفت: کنکور با توجه کامل به نظرات متخصصان...

7 مهر 1399

لجبازی روحانی با مجلس یازدهم

در حالی که تنها 15 روز به پایان مهلت اداره سرپرستی وزارت صمت باقی مانده، رئیس جمهور در اظهاراتی عجیب گفت: هر زمانی که مجلس ایراد شورای نگهبان برای تشکیل وزارت بازرگانی را رفع و قانون را به ما ابلاغ کند، 2 وزیر را معرفی می کنیم.

28 شهریور 1399

کمیسیون عمران از طرف قالیباف درباره زلزله گلستان ماموریت ویژه گرفت

رئیس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون عمران مجلس مأموریت داد تا زلزله گلستان را مورد آنالیز قرار دهد.

23 شهریور 1399

تورم عربستان چقدر است؟

تا پایان ماه می، تورم عربستان به 1.1 درصد کاهش پیدا کرده است.

11 شهریور 1399

دارا یکم 2 هفته تا بورس

صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم که به دارا یکم مشهور است، اوایل اردیبهشت ماه پذیره نویسی شد. در سبد این صندوق سهام بانک های ملت، تجارت، صادرات ایران و بیمه های البرز و اتکایی امین حضور دارند. قرار است قیمت یونیت های این صندوق براساس خالص ارزش...

21 مرداد 1399

رهبر هنگ کنگ: هرج و مرج بیشتر تحمل ناپذیر است

رهبر هنگ کنگ امروز (سه شنبه) با بیان اینکه ظرف 12 ماه گذشته این دولت شهر شاهد اعتراضات ضد دولتی بوده که آنجا را به آشوب کشانده است، تاکید نمود، این شهر تحت حاکمیت چین دیگر نمی تواند هیچگونه هرج و مرج بیشتری را تحمل کند.

18 مرداد 1399

آخرین شرایط اعطای تسهیلات به خانوارهای یارانه بگیر ، شرایط اختصاص تسهیلات به مشاغل چیست؟

به گزارش خبرنگاران، اکبر کمیجانی با بیان اینکه براساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مقرر شده است مبلغ 750 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به خانوارهای یارانه بگیر و صاحبان کسب وکار که از ویروس کرونا دچار مشکل شده اند پرداخت شود، گفت: همان گونه که شبکه...

12 مرداد 1399

3 سال محرومیت در ثبت نام خودرو با درج اطلاعات غلط ، دریافت مالیات از دلالی خودرو روی میز دولت

سرپرست امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: متقاضیانی که در مرحله ثبت نام برای فروش فوق العاده با اطلاعات غلط، ثبت کنند تا سه سال اجازه شرکت در هیچ طرح خودرویی را نخواهند داشت.

12 مرداد 1399

استان قم در شرایط قرمز کرونا واقع شده است

استاندار قم گفت: براساس تقسیم بندی ستاد مبارزه با کرونا، استان قم همچنان در شرایط قرمز واقع شده است.

11 تیر 1399

کرونا علیه جهان گردی

برنامه پیمایش گردشگر هرمزگانی با شتر به دور دنیا از شهر سیریک در خردادماه 98 آغاز شد، بر اساس برنامه ریزی قرار بود این سفر دو سال و نیم زمان ببرد، حالا متوجه شدیم که این گردشگر هرمزگانی به دلیل شیوع بیماری کرونا و مسائل دیگر سفر خود را متوقف کرده است.

6 اردیبهشت 1399

طرابلس : بازگشایی سفارت لیبی در دمشق برخلاف قوانین بین المللی است

دولت وفاق ملی بازگشایی سفارت لیبی در دمشق را برخلاف قوانین و مقررات بین المللی دانست.

3 اردیبهشت 1399

لایحه دفاعی پرسپولیس به فدراسیون رسید

به گزارش خبرنگاران، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از آنالیز اولیه دلایل عدم برگزاری بازی سپاهان اصفهان و پرسپولیس در روز یکشنبه گذشته از هر دو باشگاه خواست تا توضیحات خود را به این کمیته ارسال نمایند.

23 فروردین 1399

مسکنی که صاحب ندارد

خبرنگاران/زنجان افزایش قیمت زمین و مسکن به یکی از دغدغه های جوانان در هیدج تبدیل شده است؛ قیمت هایی که در سایه غفلت مسئولان به دست دلالان معین می گردد.

14 اسفند 1398

آدرس غلط ندهید؛ این 9 مشکل مالی به سوء مدیریت دولت برمی شود

بسیاری از مسائل مالی برخلاف ادعای روحانی، ارتباطی با سیاست خارجی و مذاکره ندارد.

8 اسفند 1398

بودجه 210 میلیارد تومانی سینما کجا خرج می شود؟

در بین حوزه های مختلف هنری کشور، همان طور که انتظار می رود بخش سینما با بودجه 210 میلیاردی که برای سازمان سینمایی پیش بینی شده است بیشترین بودجه را در میان حوزه های مختلف هنری به خود اختصاص داده است.

1 اسفند 1398

سه چالش اصلی کشور نظام بانکی، یارانه پنهان و سیاست خارجی است

یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه نظام بانکی باید جراحی شود، گفت: طرح اصلاح نظام بانکی صد درصد از بودجه 99 مهمتر است چرا که بودجه برای یکسال است، اما طرح اصلاح نظام بانکی اثرات بلندمدت دارد.

30 بهمن 1398

بودجه غیر شفاف تر شده است

در سال 98، رقم کسری بودجه تا به امروز حدود 130 هزار میلیارد بوده که آنرا از منابع دیگر جبران کردیم. اما در سال 99 میزان کسری بودجه عدد بزرگتری خواهد بود و مجلس باید نسبت به این موضوع اقدامات و برنامه هایی را بیندیشد.

25 بهمن 1398

گازوئیل در بودجه 99 گران نشده است

به گفته سخنگوی سازمان برنامه و بودجه، ادعای افزایش قیمت گازوئیل در لایحه بودجه سال 1399 سندیت و مبنای کارشناسی ندارد.

19 بهمن 1398

کوشش برای شفاف سازی تصمیم درباره قطع خدمات اینترنتی

به گفته معاون وزیر ارتباطات، تصمیم گیری برای جلوگیری از فعالیت اپلیکیشن هایی که کاربران زیادی دارند و قطع اینترنت که زندگی تعداد زیادی از شهروندان را تحت تاثیر قرار دهد، باید به صورت ملی و با حضور نمایندگان مجلس انجام گردد.

19 بهمن 1398

گرنل: تحریم نورد استریم 2 به نفع اروپا است

به گزارش خبرنگاران به نقل از فایننشال تایمز، ریچارد گرنل (Richard Grenell) سفیر آمریکا در آلمان در سخنانی گفت تحریم های کشورش علیه پروژه انتقال گاز روسیه به آلمان موسوم به نورد استریم 2 به نفع اروپا است.

4 بهمن 1398
تعداد: (33)