هوش مصنوعی

ابداع پلتفرم هوش مصنوعی جدید چین برای صنایع عظیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از سی جی تی ان، این پلتفرم جدید هوش مصنوعی Dubhe نامگذاری شده و برنامه ریزی برای طراحی و عرضه آن از اکتبر سال 2018 شروع شده است.

7 مهر 1399

رونق بازار استارتاپ های حوزه سلامت روان

حث بیماری های روانی نیز از این قاعده مستثنی نیست و فناوری شکاف های موجود در خدمت رسانی را کاهش می دهد. استارتاپ های تکنولوژی سلامتی بخش های مختلفی را بهبود بخشیده است. در این گزارش 10 استارتاپ تاثیرگذار اروپایی در سلامت روان را معرفی می کنیم.

14 اسفند 1398

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاک چین

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی محمدی درباره اولویت های کاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در آینده، اعلام کرد: در کوشش هستیم که با تمرکز بر روی فناوری های نوظهور به حوزه هوش...

17 دی 1398

اطلاعات تازه ای در مورد گوشی جدید شرکت اسنشال منتشر شد

گوشی اسنشال فون یکی از گوشی هایی اکوسیستم اندروید است که علی رغم انتظارات بسیار زیاد، با شکست سختی روبرو شد. در هر صورت با وجود تمام مسائل موجود، این گوشی به سرعت جدیدترین آپدیت های اندروید را دریافت می کند و در این زمینه مورد توجه زیادی قرار گرفته است....

7 آبان 1398

گوشی سه دوربینه ارزان با باتری قدرتمند

شرکت اینفینیکس که به خاطر عرضه گوشی های ارزان قیمت با امکانات مناسب شهرت دارد، گوشی جدیدی با دوربین سه گانه و عمر باتری بالا فراوری نموده است.

24 مهر 1398

برنامه موبایلی هواوی برای کم بیناها

شرکت هواوی برنامه موبایلی خاصی به نام پاکت ویژن عرضه نموده که به کاربران تولیدات این شرکت که دارای مشکل بینایی هستند یاری می نماید تا متون گوناگون را راحت تر بخوانند.

17 مهر 1398