بهداشت دهان و دندان

توصیه ها اورژانسی در سوختگی ها خبرنگاران

پرستاری که مراقبت از بیمار سوخته را به عهده می گیرد، باید اطلاعات بالایی ارتباط تغییرات فیزیولوژیک ناشی ازسوختگی داشته باشد و مهارتهای آنالیز مورد احتیاج برای تشخیص تغییر در شرایط بیمار را کسب کند.

18 فروردین 1400

کیپ شدن بینی شما شاید بخاطر این 11 دلیل است

گرفتگی یا احتقان بینی شرایطی است که از التهاب رگ های خونی در قسمت سینوس ها و تورم بافت های بینی سرچشمه می گیرد.

17 فروردین 1400

برنامه غذایی مناسب در نه ماهگی کودک و لیست غذاهای مفید

بسیار هیجان انگیز است زمانی که شما در حال انتخاب غذا برای کودک نه ماه خود هستید. 9 ماهگی بهترین زمان برای آشنایی با غذاهای جامد کوچک (Finger Foods) است، این نوع تغذیه به اندازه دهان کودک بوده و به راحتی نوزاد می تواند آن را بخورد.

28 آبان 1399

آشنایی با بازارها و مراکز خرید آگرا

مراکز خرید آگرادر این مقاله از وب سایت خبرنگاران شما را با مراکز خرید آگرا در کشور هند آشنا خواهیم کرد تا بیشتر با مراکز خرید این منطقه آشنا شوید پس در ادامه با ما همراه باشید.

29 خرداد 1399

سفر به رم ایتالیا قبل از سفر بهتر است این موارد را بدانید

دانستی های قبل از سفر به رم ایتالیا منبع : کارناوال

25 خرداد 1399

9 روش ساده برای برطرف کردن بوی بد دهان

بوی بد دهان از بقایای غذا بین دندان ها، التهاب دهان یا از بیماری های معده و روده ناشی می شود. با استفاده از گیاهان و روش های ساده می توان از بوی بد دهان جلوگیری کرد. در این مطلب به چند مورد ساده در این زمینه اشاره شده است.

19 بهمن 1398

داستان های واقعی؛ از قهرمان اردوگاه آشویتس تا شناگران آب های رادیواکتیو چرنوبیل

بعضی قهرمانان به خاطر حقوق بچه ها می جنگند، بعضی خدمات پزشکی رایگان به نیازمندان ارائه می دهند. بسیاری از قهرمانان یک نقطه مشترک دارند: آنها نه برای معروف شدن، بلکه به خاطر درست بودن یک کار، آن را انجام می دهند. در این مطلب داستان های واقعی از قهرمانانی...

13 بهمن 1398

اگر دندان های حساس دارید، این نکات را رعایت کنید

خبرنگاران: آیا دندان های حساسی دارید که گهگاه با درد شدید غافلگیرتان می نماید؟ نکات زیر را رعایت کنید تا درد و ناراحتی تان به حداقل برسد یا به طور کل متوقف گردد.

25 آبان 1398

پاسخ دندان شکن سخنگوی نیروهای مسلح یمن به ادعاهای ریاض

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: ما توان ساخت پهپاد در طول زمان تعیین داریم. عملیات علیه تاسیسات آرامکو پس از رصد جوی دقیق انجام شد.

1 آبان 1398

سنگ لوزه؛ علت ها، علائم و درمان آن

خبرنگاران: لوزه ها هر چند که بسیار لازم اند و کار بزرگی انجام می دهند، اما می توانند منبع درد و ناراحتی هم بشوند. تنها یکی از بیماری هایی که می تواند لوزه های تان را تحت تاثیر قرار بدهد، سنگ لوزه است. اگر سابقه سنگ لوزه را داشته باشید می دانید که در بهترین...

17 مهر 1398

وحشتناکترین بیماری ها مرگ آور

با بیماریهایی که ترسناکترین علائم بالینی را با خود به همراه می آورند در ادامه آشنا شوید.

11 مهر 1398